صفحات

۱۳۹۰ دی ۲۷, سه‌شنبه

دانشجوی ایرانی در امریکا ترور شد«گلاره باقرزاده» دانشجوی پزشکی
۱۳۹۰/۱۰/۲۸
گزارش ها حاکی است، «گلاره باقرزاده» دانشجوی پزشکی و از فعالان بازر دانشگاه، در خودروی شخصی خود و در فاصله ای نزدیک از منزل مسکونی اش به ضرب گلوله از پادرآمده و کشته شده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی «ای بی سی نیوز» گلاره باقرزاده ۳۰ ساله، حوالی نیمه شب دوشنبه در حالی که در حال حرکت به سمت منزل مسکونی خود در هیوستون در ایالت تگزاس بود، از ناحیه شیشه کناری خود مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

پلیس هیوستون در بیانیه ای اعلام کرد: «وقتی ماموران به صحنه رسیدند، ماشین به سمت گاراژ خانه رانده شده بود و موتور آن هنوز روشن بود و از آن جایی که روی پیاده رو گیر کرده بود، چرخ هایش هنوز می چرخید. قربانی این حادثه روی صندلی افتاده و درگذشته بود.»

به گفته نیروهای پلیس، هیچ چیز از خودرو سرقت نشده و حتی تلفن موبایل و کیف او هنوز در ماشین بوده است. بخش جنایی پلیس هیوستون می گوید شاهدان نزدیک به صحنه گفته اند که صدای چند شلیک، حرکت خودرو و اصطکاک چرخ های ماشینی که با عجله در حال حرکت بوده را شنیده اند.

گلاره باقرزاده طبق گفته های کسانی که او را می شناختند و همچنین مصاحبه ای که با روزنامه «هیوستون کرونیکل» داشته، از فعالان سیاسی و حقوق زنان بوده و به گزارش ای بی سی نیوز، از مخالفان فعال حکومت جمهوری اسلامی ایران بوده است.

به نوشته هیوستون کرونیکل، خانم باقرزاده در تظاهرات اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری دو سال پیش حضور فعال داشته است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر